Naše služby

3D tisk

3D tisk je revoluční aditivní technologie pro tvoření třírozměrných objektů z digitálních modelů. Nachází uplatnění v rychlé prototypizaci, průmyslové výrobě, medicíně, vzdělávání, architektuře a módním průmyslu.

Tato inovativní metoda umožňuje přesnější a personalizovaná lékařská řešení, zrychluje vývoj nových produktů a otevírá nové možnosti ve vzdělávání a designu. 3D tisk má široký potenciál a je neustále se rozvíjející technologií budoucnosti.

CO2 Laser

CO2 laserový plotter je zařízení, které využívá laserový paprsek generovaný z plynu CO2 k řezání, gravírování nebo značkování materiálů. Tento typ laseru se často používá v průmyslu, umění a řemeslech kvůli jeho schopnosti pracovat s různými materiály, včetně dřeva, plastů, textilu, papíru, skla a kůže.

CO2 laserové plottory mají velkou přesnost a umožňují vytvářet složité tvary a detailní vzory. Díky nim lze snadno vyřezávat a gravírovat materiály s různými tloušťkami a povrchy. Tyto stroje se často používají pro výrobu reklamních tabulí, označování produktů, výrobu modelů, tvorbu uměleckých děl a mnoho dalších aplikací.

3D Skenování

3D skener je zařízení, které slouží k digitalizaci fyzických objektů a jejich převodu do trojrozměrných digitálních modelů. Pracuje na principu snímání objektu z různých úhlů a získává data o jeho tvaru, velikosti a povrchové struktuře. Je vhodný pro složité a tvarově nepravidelné objekty.

Technické kreslení a grafika (2D/3D)

detail shot of Architectural blueprints.

Nabízíme také možnost technického kreslení a další grafiky. Pokud budete potřebovat udělat technický výkres, dokumentaci, rendery a jiné grafické prvky, tak se na nás neváhejte obrátit.

Údržba 3D tiskáren, CO2 laserů a dalších mechanických strojů.

servis

Pokud budete potřebovat seřídit 3D tiskárnu, CO2 laser a zařízení podobného charakteru, tak můžete využít našich služeb a rádi za vámi dojedeme, a potřebné úkony provedeme.

Scroll to Top